Dort.jpg
Dotazy a připomínky můžete zasílat na e-mail: Fotbalratibor@seznam.cz nebo se přímo obrátit na tel: +420737642968 - Michal Mrlina
Vložení podzimních zápasů všech týmů

Vítejte na nových oficiálních stránkách klubu.

Zelená je tráva, fotbal to je hra.

ohnivý míč.jpg
znak.jpg

Rozpisy PODZIM 2015

I.B Třída Muži „A“ – Podzim 2015

Kolo

Datum

Utkání

Začátek

Odjezd

1.

Neděle 9.8.

R – Lhota u Vs.

17.30hod.

 

2.

Neděle 16.8.

Val.Polanka - R

17.30hod.

16.15hod.

3.

Neděle 23.8.

R - Zašová

17.30hod.

 

4.

Neděle 30.8.

Vizovice - R

17.00hod.

15.45hod.

5.

Neděle 6.9.

R – Pr.Bečva

16.30hod.

 

6.

Neděle 13.9.

Hrachovec - R

16.00hod.

14.45hod.

7.

Neděle 20.9.

R - Lidečko

15.30hod.

 

8.

Neděle 27.9.

Fr.Lhota - R

15.30hod.

14.15hod.

9.

Neděle 4.10.

R - Jablůnka

15.00hod.

 

10.

Neděle 11.10.

Kateřinice - R

14.30hod.

AUTA

11.

Neděle 18.10.

R - Prlov

14.00hod.

 

12.

Neděle 25.10.

R - Hovězí

14.00hod.

 

13.

Neděle 1.11.

Hutisko-Sol. - R

13.30hod.

12.00hod.

14.

Neděle 8.11.

Lhota u Vs. - R

13.30hod.

AUTA

 

IV. Třída Muži „B“ - Podzim 2015

Kolo

Datum

Utkání

Začátek

Odjezd

1.

Sobota 8.8.

R – Střítež n.B.

16.30hod.

 

2.

Neděle 16.8.

Študlov - R

15.30hod.

14.00hod.

3.

Sobota 22.8.

R – Velká Lhota

16.30hod.

 

4.

Sobota 29.8

Choryně „B“ - R

16.30hod.

15.15hod.

5.

Sobota 5.9.

R – Halenkov „B“

16.30hod.

 

6.

Neděle 13.9.

VOLNO

 

 

7.

Sobota 19.9.

R - Liptál

15.30hod.

 

8.

Neděle 27.9.

Police - R

15.30hod.

14.00hod.

9.

Sobota 3.10.

R – Vsetín „B“

15.00hod.

 

10.

Neděle 11.10.

Lačnov - R

14.30hod.

13.00hod.

11.

Sobota 17.10.

R - Mikulůvka

14.00hod.

 

12.

Sobota 24.10.

R - Krhová

14.00hod.

 

13.

Neděle 1.11.

Zděchov - R

13.30hod.

12.00hod

 

KS“ Dorost – Podzim 2015

Kolo

Datum

Utkání

Začátek

Odjezd

1.

Sobota 8.8.

R -  Újezd

13.30hod.

 

2.

Sobota 15.8.

Val.Polanka - R

17.30hod.

16.15hod.

3.

Sobota 22.8.

R - Vlachovice

14.30hod.

 

4.

Sobota 29.8.

Val.Klobouky - R

13.30hod.

11.30hod.

5.

Sobota 5.9.

R - Hulín

13.00hod

 

6.

Neděle 13.9.

Provodov - R

13.00hod.

11.00hod.

7.

Sobota 19.9.

R - Lidečko

12.30hod.

 

8.

Neděle 27.9.

Napajedla - R

13.00hod.

11.00hod.

9.

Sobota 3.10

R – V.Karlovice

12.00hod.

 

10.

Sobota 10.10.

Juřínka - R

11.30hod.

10.15hod.

11.

Sobota 17.10.

R - Bylnice

11.00hod.

 

12.

Sobota 24.10.

R - Mladcová

11.00hod

 

13.

Sobota 31.10.

Slavičín – R ( Um.Tráva)

10.00hod.

8.00hod.

14.

Sobota 7.11.

Újezd - R

11.00hod.

9.00hod.

 

KS“ St.+Ml.žáci – Podzim 2015

Kolo

Datum

Utkání

Začátek

Odjezd

3.

Sobota 22.8.

Hošťálková+Ratiboř – H.Bečva

9.30 a 11.15hod.

 

4.

Neděle 30.8.

V.Karlovice - Hošťálková+Ratiboř

9.30 a 11.15hod.

7.30hod.

5.

Sobota 5.9.

Hošťálková+Ratiboř - Juřínka

9.30 a 11.15hod.

 

6.

Sobota 12.9.

Luhačovice - Hošťálková+Ratiboř

9.30 a 11.15hod.

7.30hod.

7.

Sobota 19.9.

Hošťálková+Ratiboř - Nedašov

9.30 a 11.15hod.

 

8.

Sobota 26.9.

Vsetín „B“ - Hošťálková+Ratiboř

9.30 a 11.15hod.

8.30hod.

9.

Sobota 3.10

Hošťálková+Ratiboř - Vlachovice

9.30 a 11.15hod.

 

10.

Sobota 10.10.

Val.Klobouky-Hošťálková+Ratiboř

9.30 a 11.15hod.

7.30hod.

11.

Sobota 17.10.

Hošťálková+Ratiboř - Hulín

9.30 a 11.15hod.

 

1.

Sobota 24.10.

Hošťálková+Ratiboř – Zlín „B“

9.30 a 11.15hod.

 

2.

Sobota 31.10.

Lůžkovice - Hošťálková+Ratiboř

9.30 a 11.15hod.

7.30hod.

 

Ml. + St. Žáci jezdí na utkání souběžně. První hrají starší žáci pak následují mladší.

Sezonu 2015-16 budou hrát žáci pod hlavičkou Hošťálkové na hřišti v Hošťálkové!!!

 

OP“ St.přípravka – Podzim 2015

Kolo

Datum

Utkání

Začátek

Odjezd

4.

Neděle 30.8.

R – Lhotka n.B.

10.00hod.

 

5.

Neděle 6.9.

Police - R

13.30hod.

12.00hod.

6.

Neděle 13.9.

R - Juřínka

10.00hod.

 

7.

Sobota 19.9.

Jablůnka - R

12.30hod.

11.30hod.

8.

Neděle 27.9.

R - Kateřinice

10.00hod.

 

9.

Sobota 3.10.

Rajnochovice - R

13.30hod.

12.00hod.

1.

Neděle 11.10.

Kelč - R

14.00hod.

12.30hod.

2.

Neděle 18.10.

R - Hošťálková

10.00hod.

 

3.

Neděle 25.10.

Jarcová - R

12.00hod.

11.00hod.

 

Muži
Úterý - 18.00
Pátek - 18.00
Fotbalové hřiště

 
Dorost
St.žáci
Ml.žáci


St. Přípravka
Uterý- 16.00 -
Čtvrtek - 16.00
Fotbalové hřiště


 
Ml. Přípravka
Úterý v 16.00hod.
čtvrtek v 16.00hod.

Fotbalové hřiště
 
Muži "A"
12. kolo 1.B třídy mužů

Neděle 23.10.2016 14:30

VALAŠSKÁ POLANKA - RATIBOŘ

Odjezd 13:15









 
 
vs-valasska-polanka-znak.png
Ratibor.jpg
K640_Finale munich.JPG
Muži "B"
1. kolo IV. třídy mužů:

Sobota 22.10. 2016  17:30

VSETÍN B - RATIBOŘ B


Odjezd 16:30.



 
 
Logo Vsetin.jpg
Ratibor.jpg

K640_Finale munich.JPG
Dorost
 
 
K1024_Znak zkouška.JPG
K640_Finale munich.JPG
Starší žáci

OP Starší žáci   11. kolo

Středa 19.10. 2016  16:30

HUTISKO - RATIBOŘ


Odjezd 15:00.
 

Hutisko-Solanec_znak.png
K1024_Znak zkouška.JPG
K640_Finale munich.JPG
Mladší žáci

OP Mladší žáci  1. kolo

Sobota 22.10.  10:00

RATIBOŘ - JABLŮNKA




 

K1024_Znak zkouška.JPG
vs-jablunka-znak.png
K640_Finale munich.JPG
Starší přípravka
OP Starší přípravky  7. kolo

Sobota 17. 9 13:00

RATIBOŘ - HOŠŤÁLKOVÁ
 
Ratibor.jpg
vs-hostalkova-znak.png
K640_Finale munich.JPG
Mladší přípravka "A"

Turnaj "OP" Ml.Přípravek

 

Mladší přípravka "B"

Turnaj "OP" Ml.Přípravek


 


 

Vyznáte se na těchto stránkách ???

Ano, s přehledem ! (27 | 48%)
fotbalove-hriste.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one