Dort.jpg
Dotazy a připomínky můžete zasílat na e-mail: Fotbalratibor@seznam.cz nebo se přímo obrátit na tel: +420737642968 - Michal Mrlina
Vložení podzimních zápasů všech týmů

Vítejte na nových oficiálních stránkách klubu.

Zelená je tráva, fotbal to je hra.

ohnivý míč.jpg
znak.jpg
Turnaje se zúčastnílo 10 celků, které byly nalosovány do dvou skupin a podle výsledků ve skupině se hrálo o celkové umístění na turnaji.
Výsledky Ratiboře ve skupině "A":
Ratiboř - Kašava "B"    6  - 1  branky: Zubík Filip 4, Ostřanský Jakub 2
Ratiboř - Lůžkovice      7 - 0  branky: Zubík Filip 2,
                     Ostřanský Jakub 2, Baletka Ondřej 2, Škrabánek Tomáš
Ratiboř - Újezd "A"       7 - 0  branky: Hrabovský David 3, Ostřanský
                                          Jakub 2, Zubík Filip, Škrabánek Tomáš.
Ratiboř - Hvozdná          2 - 1 branky: Zubík Filip, Baletka Ondřej

Naši skupinu jsme bez sebemenšího zaváhání vyhráli a tak jsme se mohli těšit na finále, kde nás čekal pořádající tým Kašava "A".

Finále:
Ratiboř - Kašava "A"      6 - 1  branky: Baletka Ondřej 2,
                    Zubík Filip 2, Ostřanský Jakub, Kovaříčková Ráchel.

Nejlepším střelcem turnaje se stal hráč Ratiboře Zubík Filip s 10 vstřelenými brankami.

Cekové umístění na turnaji:
                                        1. Ratiboř
                                        2. Kašava "A"
                                        3. Hvozdná
                                        4. Bratřejov
                                        5. Kašava "B"
                                        6. Újezd "A"
                                        7. Březová
                                        8. Lůžkovice
                                        9. Újezd "B"
                                      10. Všemina
Muži
Úterý - 18.00
Pátek - 18.00
Fotbalové hřiště

 
Dorost
St.žáci
Ml.žáci


St. Přípravka
Uterý- 16.00 -
Čtvrtek - 16.00
Fotbalové hřiště


 
Ml. Přípravka
Úterý v 16.00hod.
čtvrtek v 16.00hod.

Fotbalové hřiště
 
Muži "A"
12. kolo 1.B třídy mužů

Neděle 23.10.2016 14:30

VALAŠSKÁ POLANKA - RATIBOŘ

Odjezd 13:15









 
 
vs-valasska-polanka-znak.png
Ratibor.jpg
K640_Finale munich.JPG
Muži "B"
1. kolo IV. třídy mužů:

Sobota 22.10. 2016  17:30

VSETÍN B - RATIBOŘ B


Odjezd 16:30.



 
 
Logo Vsetin.jpg
Ratibor.jpg

K640_Finale munich.JPG
Dorost
 
 
K1024_Znak zkouška.JPG
K640_Finale munich.JPG
Starší žáci

OP Starší žáci   11. kolo

Středa 19.10. 2016  16:30

HUTISKO - RATIBOŘ


Odjezd 15:00.
 

Hutisko-Solanec_znak.png
K1024_Znak zkouška.JPG
K640_Finale munich.JPG
Mladší žáci

OP Mladší žáci  1. kolo

Sobota 22.10.  10:00

RATIBOŘ - JABLŮNKA




 

K1024_Znak zkouška.JPG
vs-jablunka-znak.png
K640_Finale munich.JPG
Starší přípravka
OP Starší přípravky  7. kolo

Sobota 17. 9 13:00

RATIBOŘ - HOŠŤÁLKOVÁ
 
Ratibor.jpg
vs-hostalkova-znak.png
K640_Finale munich.JPG
Mladší přípravka "A"

Turnaj "OP" Ml.Přípravek

 

Mladší přípravka "B"

Turnaj "OP" Ml.Přípravek


 


 

Vyznáte se na těchto stránkách ???

Ano, s přehledem ! (27 | 48%)
fotbalove-hriste.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one